tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
piątek, 26 październik 2018 10:36

Nowa Rolba na lodowisku Łoś w Łagowie

25 października to ważna dla nas data:). Tego dnia na lodowisku Łoś w Łagowie nastąpiło oficjalne przyjęcie przez Dyrektora Mirosława Celucha nowej maszyny do pielęgnacji lodu a zarazem oficjalne pogratulowanie nam takiego dobrego wyboru przez Pana Krzysztofa Latuska:). Rolba WM Compact jest specjalnie skonstruowana na małe i średnie lodowiska rekreacyjne. Urządzenie to umożliwia jednoczesne czyszczenie i ścinanie lodu oraz rozprowadzanie wody. Mamy nadzieję, że jakość lodu się znacznie poprawi i będzie Wam drodzy Łyżwiarze służyć latami.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.