tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czwartek, 23 maj 2019 08:02

Radomierzycki Dzień Dziecka

19 maja odbył się Dzień Dziecka w Radomierzycach na obiekcie Centrum Rekreacyjno-Turystycznym. Sołtys wsi Mariusz Wajda wraz z Radą Sołecką zapewnił dzieciom wiele atrakcji: gry i zabawy z animatorem, zamki dmuchane, skakańce na trapolinie, kącik plastyczny, wspinaczkę po ściance oraz wodne szaleństwo i kąpiel w pianie zorganizowane przez Ochotniczą  Straż Pożarną w Radomierzycach. Dodatkowo każde dziecko miało możliwość zdobyć drobne nagrody w różnych konkurencjach festynowych. Pogoda dopisała i radości końca nie było. Podziękowania szczególne dla Sponsorów: Restauracja Winnica Winiarnia Hanna w Radomierzycach, Agroturystyka w Starym Młynie w Radomierzycach, Sklep ABC w Radomierzycach oraz Sklep SPIŻARNIA w Radomierzycach.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.