Print this page
Mittwoch, 09 Mai 2018 08:05

Park Przygody Kulturinsel - Bilet dla Polski 2018

Wybierz się z nami w podróż do magicznej krainy Kulturinsel Einsiedel!

Otoczony rozległymi lasami i skąpanymi w słońcu łąkami, położony przy najbardziej na wschód wysuniętym punkcie Niemiec, zupełnie nadzwyczajny (żeby nie powiedzieć: zwariowany) park rozrywki z przygodami do przeżycia na wyciągnięcie ręki - w samym sercu natury. Park Przygody będący swoistą puszczą pełną przygód, opleciony soczystą zielenią, z ponad 500 m podziemnych tajnych przejść, domkami na drzewach wysoko ponad ziemią, legendarnym Zaczarowanym Zamkiem oraz zwierzętami domowymi z całego świata. Tutaj można prawdziwie wypocząć, ale i bez końca się wspinać, czołgać, odkrywać, próbować. Jest to swego rodzaju "wyspa", na której wyrosły liczne mity i legendy wokół pradawnego ludu Turisede, którego duchy tworzą żywą historię i okazję do eksperymentalnej archeologii. W tym rozległym skansenie na świeżym powietrzu wszędzie jest się na tropie tego prawie zapomnianego już ludu.

Wszystko to sprawi, że zarówno małe, jak i duże serca żądne przygód, będą bić szybciej i szybciej!

Park Przygody Kulturinsel, w ramach dobrosąsiedzkiej współpracy, wprowadził specjalny bilet dla gości z Polski. Został on objęty promocyjną ceną:

  • 9 € osoba dorosła (cena regularna 15 €)
  • 6 € dziecko (4-14 lat, cena regularna 10 €)

Bilety w promocyjnej cenie do nabycia w naszych obiektach:

-CENTRUM REKREACYJNO-TURYSTYCZNE W RADOMIERZYCACH

-ŁOŚ LODOWSKO I ROLKOWISKO, ŁAGÓW ul.JELENIOGÓRSKA 44

Bilet obejmuje jednorazowy wstęp na teren Parku w dowolnie wybranym terminie (oprócz festiwalu FOLKLORUM, na który obowiązują osobne bilety wstępu). Jest on ważny od momentu zakupu do 04.11.2018 r.

W obu recepcjach na terenie Parku można również w każdej chwili nabyć bilety w regularnej cenie.

Image Gallery