tel. (+48) 757-210-506 | Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Freitag, 29 Oktober 2021 16:14

Sezon na łyżwy.Czas start!

We wtorek 2 listopada rozpoczynamy sezon na łagowskim lodowisku przy ul.Jeleniogórskiej 44.Zamrażanie ślizgawki już się zakończyło, prace porządkowe w obiekcie i wokół niego dobiegły końca, dzięki czemu można oddać obiekt do dyspozycji spragnionych zimowych wrażeń. Lodowisko jest uwielbianym miejscem spędzania wolnego czasu zimą przez dzieci i młodzież a także dorosłych. Dlatego nie wyobrażamy sobie, by mogło go w tym roku zabraknąć.

 

 Ze względu na stan epidemii, wszystkich uczestników naszej ślizgawki obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Największa zmiana to limit – max. 100 osób przebywających jednocześnie na obiekcie.

Pozostałe zasady to dobrze już wszystkim znane:

- dezynfekcja rąk,

- osłona ust i nosa,

- dystans społeczny.

 

Pamiętajcie o przerwach technicznych :)

Przypominamy, że w każdą sobotę i niedzielę w godzinach trwania zajęć (od 9:00 do 13:15) część tafli jest wydzielona na zajęcia z instruktorem.

Najważniejsze informacje o weekendowych zajęciach nauki jazdy na łyżwach z instruktorem dla dzieci :
-zajęcia odbywają się w każdy weekend
-nie prowadzimy zapisów na zajęcia, można dołączyć w każdej chwili
-na zajęciach obowiązkowo dziecko musi mieć kask,łyżwy i rękawiczki na dłoniach
-koszt zajęć:bilet ulgowy (13zł)+dodatkowy bilet na zajęcia z instruktorem (7zł)+ ewentualnie wypożyczenie sprzętu (łyżwy-12zł,kask-7zł)

W każdą sobotę i niedzielę w godzinach trwania zajęć ( od 9:00 do 13:15) część tafli jest wydzielona na zajęcia z instruktorem.

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...