tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Monday, 19 February 2024 10:40

ŁOSIOWE SZALEŃSTWO KARNAWAŁOWE-GALERIA

W ubiegłą sobotę na gminnym lodowisku ŁOŚ w Łagowie odbył się karnawał. Wszystkie dzieci,zarówno te małe jak i te nieco starsze świetnie bawiły się na lodowisku tańcząc i ślizgając się do muzyki.

Kolorowe przebrania, migocące światełka i radość na twarzach uczestników tworzyły niepowtarzalną atmosferę pełną energii i entuzjazmu. Lodowisko zamieniło się w magiczne królestwo, gdzie każdy mógł poczuć się bohaterem z bajki. Szczęśliwe okrzyki i śmiech rozbrzmiewały po całej lodowej powierzchni, tworząc niepowtarzalną aurę wspólnej zabawy i radości.
Na zakończenie Łosiowego Szaleństwa Karnawałowego odbyło się uroczyste wręczenie nagród za najciekawszy strój. Każdy uczestnik tego wydarzenia był zwycięzcą, ponieważ Wasza pomysłowość i kreatywność zasłużyły na uznanie i nagrodę. Ten dzień dla wszystkich był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również wyrazem wspólnej radości i integracji. To wydarzenie pokazało, że nawet na lodzie można stworzyć magiczny świat pełen uśmiechu i pozytywnej energii.

 

Obszerna fotorelacja na naszym facebooku ŁOŚ lodowisko

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...