tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 27 sierpień 2018 08:02

Spływ Kajakowy na Otwarcie Ścieżki Rowerowej

Otwarcie ścieżki rowerowej już 1 września a w programie spływ kajakowy z Posady do Radomierzyc. Przygotujcie się na wyjątkową przygodę na Nysie. Zapraszamy do wzięcia udziału. Co trzeba zrobić? Wypełnić formularz w załączniku i odesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pojawić się 1 września na 9.30 w CRT. Oryginał formularza z podpisem weźcie sobą na spływ. O 10.00 wyruszamy busem na Posadę. A co najważniejsze, spływ jest BEZPŁATNY!!! Weźcie odpowiednie szybkoschnące ciuchy i dobre humory. Na zgłoszenia czekamy do 29 sierpnia. Zapraszamy!!!

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.