tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 11 marzec 2019 09:50

Kowbojski Dzień Kobiet - fotorelacja

W wyjątkowo deszczową sobotę odbył się rajd rowerowy z okazji Dnia Kobiet. Pogoda trochę pokrzyżowała nam plany, a na pewno kobietom, bo pojawiło się ich mało. Za to mężczyźni jako wspracie kobiet w tym dniu dopisali:). Planowo odbyła się wycieczka rowerowa do Rosenthal z małym odpoczynkiem na napojach energetyzujących. Powrót do CRT w Radomierzycach był szybki bo deszcz gonił naszych rowersów. Na miejscu w CRT wszyscy odpoczywali przy gorącej kiełbasce z grilla i pajdzie chleba ze smalcem. Dziękujemy za Wasze przybycie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że mimo kiepskiej pogody wspomnienia będą przyjemne i zobaczymy się za rok.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.