tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
niedziela, 12 maj 2019 16:18

Park Przygody KULTURINSEL - bilety

Wybierz się z nami w podróż do magicznej Tajemnicza Kraina Turisede - Kulturinsel Einsiedel

Otoczony rozległymi lasami i skąpanymi w słońcu łąkami, położony przy najbardziej na wschód wysuniętym punkcie Niemiec, zupełnie nadzwyczajny (żeby nie powiedzieć: zwariowany) park rozrywki z przygodami do przeżycia na wyciągnięcie ręki - w samym sercu natury. Park Przygody będący swoistą puszczą pełną przygód, opleciony soczystą zielenią, z ponad 500 m podziemnych tajnych przejść, domkami na drzewach wysoko ponad ziemią, legendarnym Zaczarowanym Zamkiem oraz zwierzętami domowymi z całego świata. Tutaj można prawdziwie wypocząć, ale i bez końca się wspinać, czołgać, odkrywać, próbować. Jest to swego rodzaju "wyspa", na której wyrosły liczne mity i legendy wokół pradawnego ludu Turisede, którego duchy tworzą żywą historię i okazję do eksperymentalnej archeologii. W tym rozległym skansenie na świeżym powietrzu wszędzie jest się na tropie tego prawie zapomnianego już ludu.

Wszystko to sprawi, że zarówno małe, jak i duże serca żądne przygód, będą bić szybciej i szybciej!

Park Przygody Kulturinsel, w ramach dobrosąsiedzkiej współpracy, wprowadził specjalny bilet dla gości z Polski. Został on objęty promocyjną ceną:

10 € osoba dorosła (cena regularna 15 €)
7 € dziecko (4-14 lat, cena regularna 10 €)

Bilety w promocyjnej cenie do nabycia w naszych obiektach:

CRT Radomierzyce codziennie w godzinach 8:00-20:00

ŁOŚ Lodowisko i Rolkowsiko codziennie w godzinach 12:00-20:00

Bilet obejmuje jednorazowy wstęp na teren Parku w dowolnie wybranym terminie (oprócz festiwalu FOLKLORUM, na który obowiązują osobne bilety wstępu). Jest on ważny od momentu zakupu do 03.11.2018 r.

W obu recepcjach na terenie Parku można również w każdej chwili nabyć bilety w regularnej cenie.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.