tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
środa, 02 październik 2019 09:00

Galeria - Rodzinny Triatlon Kajakowy

29 września zakończyliśmy sezon kajakowy w Centrum Rekreacyjno-Turystycznym w Radomierzycach. Zmagania rodzinne pod nazwą Rodzinny Triatlon Kajakowy przechodzą już do historii zakończeń sezonów kajakowych. To świetna rodzinna sztafeta, w której można sprawdzić swoje umiejętności wiosłowania kajakiem, rowerowania i biegania na czas. W sztafecie wzięło udział minimum 3 członków rodziny. Zawodnicy byli w różnym wieku, najmłodszy uczestnik miał 5 lat. Cieszymy się, że w tym roku pomimo wietrznej i nie sprzyjającej pogody pojawiły się rodziny w pełnych kompletach:). Za pełne poświęcenie na trasie dla triumfatorów przygotowane były upominki. Po wysiłku przygotowaliśmy kiełbaskę z grilla oraz pajdy ze smalcem i ogórkiem. A dzieci mogły nadal aktywnie brykać biorąc udział w zabawach przygotowanych przez Harcerzy „Kocia Skała” z Zawidowa. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia za rok:).

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.