tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 24 maj 2021 12:34

Otwarcie sezonu kajakowego i rowerowego

Otwieramy sezon kajakowy oraz rowerowy w Centrum Rekreacyjno-Turystyczne w Radomierzycach.  Od 1 czerwca zapraszamy do wypożyczania rowerów i rezerwowania spływów kajakowych na Nysie Łużyckiej. Oferta skierowana do wszystkich zainteresowanych przez 7 dni tygodnia w godzinach od 8:00 do 20:00. Oferujemy również wiatę z grillem z miejscem dla 50 osób, miejsce parkingowe, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę plażową oraz prysznice szczególnie potrzebne po spływach kajakowych. W ofercie posiadamy rowery szosowe, górskie, trekkingowe, elektryczne, przyczepki rowerowe oraz siedziska. Rowery dla dorosłych i dzieci. Spływy kajakowe dostępne w rezerwacji jako spływ grupowy do zorganizowania w każdym dniu tygodnia albo spływ niedzielny organizowany przez CRT Radomierzyce.

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...