tel. (+48) 757-210-506 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
úterý, 13 březen 2018 12:39

Rowerowy Dzień Kobiet - galeria

Sezon rowerowy CRT Radomierzyce otworzyło wycieczką rowerową w indiańskim stylu w ostatnią niedzielę 11 marca. Rajd zorganizowany z okazji Dnia Kobiet świętowały nie tylko kobiety…. Urokliwą trasę z CRT do Rosenthal po stronie niemieckiej uczestnicy pokonali w pięknej słonecznej pogodzie. Chwile wytchnienia spędziliśmy w ciekawej gospodzie w Rosenthal po czym głodni wróciliśmy na gorące kiełbaski i herbatkę do CRT. Trasa w sam raz na rozruszanie kości przed sezonem rowerowym, pokonaliśmy 30 km. Cieszymy się, że z roku na rok jest Was coraz więcej, zapraszamy więc na kolejny.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...