tel. (+48) 757-210-506 | Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Sonntag, 28 Januar 2018 08:45

Fajne Ferie już za rok - a w tym roku było tak...

Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się w feriowej atmosferze. Spędzaliśmy czas bardzo kreatywnie i aktywnie. Cieszymy się, że przyjeżdżają do nas dzieci nie tylko z gminy Zgorzelec ale i samego Zgorzelca. W tym roku i prace plastyczne i zdobywane umiejętności taneczne czy rytmiczne były przeznaczone specjalnie dla dziadków i babć. Nie zapomnieliśmy o zajęciach kulinarnych, które zawsze są frajdą dla dzieci. Samodzielnie wykonywaliśmy precelki, tosty oraz nowość fondue z pamarańczy:). W czwartek odwiedził nas Pan Damian Orłowski z BISTRO BASEN i wszystkich poczęstował gorącymi hot-dogami. W ostatnim dniu ferii mieliśmy niebywałą  okazję gościć u nas w CRT dziadków i babcie naszych feriowych dzieci. One zaś mogły zaprezentować się i razem z dziadkami i babciami wziąć udział w zręcznościowych konkursach. Było dużo śmiechu, szalone współzawodnictwo i jak zwykle świetna zabawa. Przemiłą niespodzianką było pojawienie się Wójta Gminy Pana Piotra Machaja, który przekazał w ręcę dzieci mnóstwo słodkości. Zapraszamy za rok, już na Was czekamy.

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...