tel. (+48) 757-210-506 | Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Montag, 05 Februar 2018 09:24

Marsz Przebierańców CRT 2018- relacja

Marsz Przebierańców wystartował w niedzielę 4 lutego. Pogodę zamówiliśmy więc nie było czym się przejmować. W moroźnym słońcu wyruszyliśmy z ECEK-u trasą "Przygody z Nysą". Po drodze uczestników czekała niespodzianka, konkurs ZBIERACTWA. Należało uzbierać jak największą ilość karteczek z logo CRT. Trzeba było wyostrzyć zmysł wzroku i czuwać przez całą drogę bo karteczki były wszędzie. W konkurs najbardzej zaangażowały się dzieci. Chęć uzbierania największej liczby kartek spowodowała, że trasę pokonały w rekordowym tempie. Na wiacie odpoczywaliśmy przy gorącej korzennej herbatce oraz grilowanych kiełbaskach i pajdach ze smalczykiem. Zostały rozdane nagrody niespodzianki dla wszystkich dzieci za udział w konkursie. Przy karnawałowej muzyce i szalonych tańcach zakończyliśmy marsz karnawałowy. Już planujemy następny.

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...