tel. (+48) 757-210-506 | Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Mittwoch, 31 Oktober 2018 09:52

Udany sezon letni w CRT Radomierzyce

Sezon letni 2018 był dla Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Radomierzycach rekordowy w liczbie odwiedzin przez turystów. W tym roku również rekordowo wzrosła liczba wypożyczeń rowerów, aż o 1000! Piękna pogoda tego lata sprzyjała rowerowym wycieczkom i cieszymy się, że korzystaliście Państwo z naszych rowerów oraz naszego obiektu by odpoczywać. W tym roku oprócz stałych imprez plenerowych, które już "weszły w krew" naszym bywalcom tworzyliśmy nowe propozycje byście gęściej nas odwiedzali. Dla dzieci oprócz "Fajnych Ferii" w okresie zimowym oraz warsztatowych "ART-AKCJI" w okresie letnim mieliśmy propozycję wspólnej zabawy w gry trawnikowe w polsko-niemieckim projekcie "Miasto Dzieci". Dla Rowersów była popozycja Rajdów Rowerowych wraz z przewodnikiem. W tym roku najważniejszą inwestycją było wyasfaltowanie ścieżki rowerowej i oddanie jej do użytkowania. Z tej okazji świętowaliśmy wspólnie z Wami w naszym plenerze na "Przygodzie z kolorami". Dziekujemy, że nam zaufaliście i do zobaczenia w kolejnym sezonie.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.