tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tuesday, 24 October 2017 17:58

Rozpoczynamy sezon zimowy na lodowisku ŁOŚ

Stęsknicie już za zimowymi rozrywkami?

Aktywujemy zimę wcześniej! Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy bardzo dobrą wiadomość - nieco wcześniej niż dotychczas bo 28 października rozpoczynamy sezon zimowy na lodowisku.Będzie to już siódmy sezon funkcjonowania lodowiska ŁOŚ w Łagowie.

ŁOŚ - Lodowisko w Łagowie jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym. Płyta pod lodowisko o wymiarach 20x40m stanowi doskonałe miejsce na organizowanie szerokiej gamy imprez sportowo-rekreacyjnych. Jednocześnie z płyty może korzystać maksymalnie 130 osób. Konstrukcja hali umożliwia funkcjonowanie obiektu bez względu na pogodę. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. W sezonie zimowym wypożyczamy łyżwy w rozmiarze od 29 do 48, kaski oraz ochraniacze. Do dyspozycji jest również ostrzarnia łyżew.

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...