tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Monday, 08 January 2018 17:49

WARSZTATY FREESTYLU Z GRUPĄ ICE SKATING GLIWICE

Ice Skating Gliwice (ISG) - grupa ludzi z Gliwic, którzy w sercach mają lodowiskowe szaleństwa, poświęcają każdą wolną chwile na robienie tego co kochają! ♥ Jedną z najbardziej widowiskowych odmian jazdy na łyżwach jest freestyle, czyli styl wolny. Nie taki on jednak wolny o czym będzie okazja się przekonać ?
Freestyle na lodzie to, rzecz jasna, po prostu odmiana jazdy na łyżwach, lecz nie powinno się jej zaliczać ani do łyżwiarstwa figurowego, ani do hokejowego. To przede wszystkim jazda szybka i przy okazji niezwykle dynamiczna, która sprowadza się niejednokrotnie do tak przydatnych umiejętności, jak chociażby efektywne i efektowne przemieszczanie się w tłumie. Do tego dochodzą również tricki, skoki, jazda tyłem, zwroty o 360 stopni i wiele innych składowych freestyle’owych rozrywek. Możliwości jest naprawdę wiele!
Każdy kto przyjdzie na lodowisko ŁOŚ 13 i 14 stycznia <sobota i niedziela> między godziną 15 a 21 będzie miał okazję zobaczyć na żywo jak to wygląda freestyle na łyżwach ?.
ICE SKATING GLIWICE to grupa, której nie wystarcza już jazda rekreacyjna – Ci ludzie tworzą pomysły na rozwój łyżwiarstwa ?.
PRZYJDŹ I POJEŹDZIJ !

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...