tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tuesday, 13 February 2018 18:53

Karnawał dla dorosłych i młodzieży-galeria

 

Dobra muzyka i wiele atrakcji, to wszystko czekało na naszych gości w niedzielę wieczorem. Każdy z uczestników miał możliwość wspólnej zabawy. Tego dnia, także z racji wystroju i klimatu, lodowisko zamieniło się w bajkową krainę.

Jak w poprzednich latach tak i teraz karnawał zaczęliśmy pięknym polonezem na lodzie.A atrakcji, które czekały na uczestników Łosiowego Szaleństwa Karnawałowego było naprawdę sporo. W ciągu dwugodzinnej imprezy o doskonały nastrój zadbał duet prowadzących, którzy raz po raz zapraszali wszystkich do wspólnej zabawy.O dobrą muzykę zadbał DJ Czesio, który wprawił wszystkich obecnych na lodowisku w wyśmienity,imprezowy nastrój. Oprócz wspólnych tańców-polonez,macarena,kaczuchy były także konkursy tematyczne, zadania sprawnościowe, a na uczestników, którzy byli najlepsi w części konkursowej czekały nagrody.

Rzeczywiście kreatywność naszych klientów nie zna granic, przebrania były przepiękne! Wszyscy dali się poznać jako pomysłowi i pełni dystansu do siebie amatorzy zimowych szaleństw.Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok :)
 

 

 

 

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...