tel. (+48) 757-210-506 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sunday, 24 March 2024 10:51

Kończymy 13 sezon na gminnym lodowisku ŁOŚ w Łagowie.

Mamy dwie wiadomości. Jedną dobrą, drugą złą. Idzie wiosna! 

Za oknem już coraz więcej słońca! A to oznacza, że nieuchronnie zbliża się zakończenie sezonu. Przed nami ostatnie dni funkcjonowania lodowiska ŁOŚ w Łagowie.29 marca będzie ostatnim dniem funkcjonowania lodowiska.W tym dniu wstęp na ślizgawki będzie darmowy.

Gminne lodowisko ŁOŚ w Łagowie jest bardzo popularne wśród amatorów sportów zimowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wielu z nich zostało stałymi bywalcami ślizgawki, która czynna była niezależnie od pogody przez ponad 4 miesiące. Na zewnątrz bywało różnie. Padał śnieg, deszcz. Zimowa aura przeplatana była wiosenną, a na lodowisku świeży lód stale czekał na wszystkich chętnych lodowych wrażeń.

Lodowisko wykorzystywane było także do prowadzenia zajęć sportowych w ramach lekcji dla uczniów szkół z terenu gminy Zgorzelec. Obiekt wynajmowany był także przez grupy z całego powiatu,które chętnie korzystały z lodowiska. Uczono nauki jazdy hokejowej oraz tej jakże interesującej dyscypliny sportowej.Nie zabrakło gier hokejowych amatorskich zespołów seniorskich.Wielką popularnością od 13 sezonów cieszą się weekendowe zajęcia nauki jazdy z instruktorem dla dzieci co nas bardzo raduje.Również grupa dorosłych szkoli swoją technikę jazdy pod okiem instruktora,by później samodzielnie korzystać ze ślizgawek.

To były wspaniałe miesiące spędzone na lodowej tafli. Od 13 listopada miŁOŚnicy łyżew mieli przyjemność korzystać z naszego obiektu, na którym odbywały się nie tylko ogólnodostępne ślizgawki ale również tematyczne imprezy jak „Mikołajki z Łosiem” czy „Łosiowe Szaleństwo Karnawałowe”.

Był to czas pełen aktywności i dobrej zabawy.Dziękujemy wszystkim, którzy korzystali z naszej oferty i już dziś zapraszamy na kolejny 14 sezon z łyżwami

 

Dane kontaktowe

 

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...