tel. (+48) 757-210-506 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poniedziałek, 01 październik 2018 08:36

Słoneczne zakończenie sezonu Rodzinnym Triatlonem Kajakowym

30 września w słoneczną niedzielę zakończyliśmy sezon kajakowy w Centrum Rekreacyjno- Turystycznym w Radomierzycach. Na starcie pojawiło się 14 rodzin gotowych do sportowych zmagań. To nasza kolejna III edycja tej triatlonowej przygody. Z roku na rok przybywa nam chętnych rodzin do wiosłowania, rowerowania i biegania. Dla wszystkich przewidziane były nagrody w temacie turystyczno-rekreacyjnym, ufundowane dzięki współpracy różnych sponsorów, jesteśmy wdzięczni:  Gminie Zgorzelec, Miastu Zgorzelec, Restauracji Bazylia , Centrum Sportowo-Rekreacyjnemu w  Zgorzelcu - basen, grupie rowerowej THC Promil Zgorzelec, Telewizji Kablowej FENIKS oraz grupie Harcerzy z Hufca im. Osadników Wojskowych Zgorzelec. Zmęczonych ale zadowolonych triatlonistów ugościliśmy kiełbaską z grilla i wiejskimi przysmakami tj. pajdą ze smalcem i ogórkiem. Dzieci mogły do woli korzystać z kącika kreatywnego, w którym malowały ceramikę, tworzyły duże bańki mydlane, grały w gry plenerowe. Wspomagała nas swoją obecnością i aktywnością Drużyna Harcerska „Kocia Skała”, która zorganizowała stoisko łucznicze oraz malowanie buziek. Dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia.

Dane kontaktowe

  • icon
    adres : Radomierzyce 76, 59-900 Zgorzelec
  • icon
    telefon : 757210506
  • icon
    godziny otwarcia :

O nas

 

Jesteśmy najmłodszą jednostką organizacyjną samorządu gminy Zgorzelec. Powstaliśmy 1.09.2015 roku. Naszym głównym celem jest upowszechnianie masowej turystyki, rekreacji i sportu oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców naszej” małej ojczyzny” więcej...

 

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter CRT i bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualnymi wydarzeniami i tematami oraz ofertą.